Strona główna|Mapa strony|Napisz do nas

Czy wiesz że...

Tradycyjnie kuśnierz sam wyprawiał skóry a wyroby szył i zdobił wyłącznie ręcznie. Część pracowni zachowało ten sposób pracy, pozostałe wykorzystują szycie maszynowe.

Kontakt

ul. Garbary 16
62-065 Grodzisk Wlkp
Tel: +48 61 4445 969
Fax: +48 61 4445 956
E-mail: nutrex@nutrex.plO firmie
A A A

 

NUTREX Jarosław Pioszyk rozpoczęło swoją działalność w 1990 roku. Od początku głównym przedmiotem działalności firmy był skup i sprzedaż skór. W pierwszych latach były to głównie skóry z nutrii, z czasem oferta poszerzyła się o lisy i inne skóry futerkowe. Obecnie Nutrex jest jedną z wiodących polskich firm zajmujących się obrotem naturalnymi skórami futerkowymi i zaopatruje producentów odzieży i futer w Polsce oraz w wielu krajach świata.
 
W roku 1998 w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku zapoczątkowana została działalność kuśnierska. Dzięki temu nasza firma może zaoferować swoim klientom całą gamę dodatków i galanterii wykonanej ze skór futerkowych.
Oferta nasza skierowana jest do producentów odzieży damskiej, oraz hurtowni i sklepów z odzieżą damską. Firma stale wprowadza nowości: nowe rodzaje skór, nowe fasony, kolory oraz nowe systemy sprzedaży, co w połączeniu z modą na futrzane wykończenia powoduje dynamiczny wzrost sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy


Firma Nutrex oferuje skóry z norki, lisów, szynszyli oraz wiele innych rodzajów skór naturalnych do produkcji futer, kołnierzy futrzanych, galanterii futrzanej oraz kołnierze, obszycia tasiemki, lamówki wykonane ze skór naturalnych.

© Copyright 2008 “ Nutrex ” Wszelkie prawa zastrzeżone
trol interemdia